.collection-51f2cd59e4b08bdf23bfe3ff.page-desc a { font-size: 18px; font-weight: 200 !important; text-decoration: none; color: white !important; background: rgba(250,250,250,0.3); padding: 15px 25px; -webkit-border-radius: 5px; -moz-border-radius: 5px; border-radius: 5px; -webkit-transition: background-color .4s ease-out; transition: background-color .4s ease-out; } .collection-51f2cd59e4b08bdf23bfe3ff.page-desc a:hover { background-color: #ea7e39; }

VÍTEJTE NA JEDINEČNÉM MÍSTĚ

VYCHUTNEJTE SI KRÁSU A HISTORII PRAHY V PACHTOVĚ PALÁCI NA PRAVÉM BŘEHU ŘEKY VLTAVY

POKOJE A APARTMÁNY

Odpočiňte si  v nádechu vznešenosti  Pachtova Paláce, kde každý pokoj má individuální vkus, styl a výzdobu. Všechny naše prostorné apartmány nabízí úžasný zážitek a nejvyšší komfort, takže vy si mezitím můžete vychutnávat historii plnými doušky.

JÍDLO A NÁPOJE

S restaurací, doutníkovým klubem a kavárnou je tohle to pravé místo, kde si užijete opravdovou širokou škálu chutí. Vyberte si mezi výhledem na řeku a Pražský hrad či poklidným nádvořím pro vychutnání šálku lahodné kávy, vynikajících pokrmů či oblíbeného kubánského doutníku.

JEDINEČNÁ LOKALITA

Náš hotel je situován na pravém břehu řeky Vltavy v blízkosti většiny úchvatných památek a nejzajímavějších míst v Praze jako například Karlův most nebo Staroměstské náměstí, které jsou vzdálené jen pár minut chůze.                               .